POZIV I PROPOZICIJE ZA 2. POZIVNI TURNIR STSZŽ - e

 

NAJMLAĐI  KADETI  (subota 16,00 sati)

                Prema plasmanu na rang – listi:

                                                                              1.  TICA  Jakov                            REM

                                                                               2.  ĆURIN  Antun                        STE

                                                                               3.  ELGER  Domagoj                   VGS

                                                                               4.  LACKOVIĆ  Mate                  TIS

                                                                               5.  PEČARIĆ  Mitja                     ČRN

                                                                               6.  KUČERA  Dijan                      IND

                                                                               7.  NOVOSEL  Dominik              JAS 

                                                                               8.  BOŠNJAK  Ivan                     VGS

 

                Pričuve:

                                                                               1.  TOMIĆ  Filip                            TIS

                                                                               2.  HRIBAR  Ivan                         SVN

                                                                               3.  KRIŠKOVIĆ  Filip                   INK

                                                                               4.  MATIĆ  Ivan                            RUG

 

NAJMLAĐE  KADETKINJE  (subota 16,00 sati)

                Prema plasmanu na rang – listi:

                                                                               1.  MURAT  Ana                            DUS

                                                                               2.  BULIĆ  Petra                             DUS

                                                                               3.  ZNIKA  Klara                           SAM

                                                                               4.  MATEŠIĆ  Lucija                     DUS

                                                                               5.  ILIĆ  Zara                                 SAM

                                                                               6.  ŠANTEK  Leona                      LJUB

                                                                               7.  LAZAR  Dora                           VGS

                                                                               8.  FABJAN  Ana                          ČRN

                Pričuve:

                                                                               1.  UZELAC  Anđela                      RUG

                                                                               2.  ČAČKOVIĆ  Arijana                DRE

                                                                               3.  PILJIĆ  Žana                              RUG

                                                                               4.  MATIJEVIĆ  Blanka

 

MLAĐI  KADETI  (nedjelja  09,00 sati)

                Prema plasmanu na rang – listi:

                                                                               1.  PETROVIĆ  Martin                     VGS

                                                                              2.  MARTINEK  Luka                       SES

                                                                               3.  NAGY  Tomislav                         RUG

                                                                               4.  DOLIBAŠIĆ  Marko                    VGS

                                                                               5.  TICA  Jakov                                 REM

                                                                               6.  MARTINEK  Mislav                    SES

                                                                              7.  PAJTAK  Sebastijan                     TIS

                                                                               8.  ŠPEHAR  Tomislav                      DRE

                Pričuve:

                                                                               1.  ĆURIN  Filip                               STE

                                                                               2.  HRASTINSKI  Alan                   SAM

                                                                               3.  KOLAČKO  Valentin                  STE

                                                                               4.  ŠTRIGA  Karlo                           LJUB

 

     MLAĐE  KADETKINJE  (subota  16,00  sati)

                Prema plasmanu na rang – listi:

                                                                               1.  MURAT  Ana                              DUS

                                                                               2.  ZOVKO  Ana                              DUS

                                                                               3.  ŽITKOVIĆ  Katarina                  SVN

                                                                               4.  IVANKOVIĆ  Mia                      VGS

                                                                               5.  BULIĆ  Petra                               DUS

                                                                               6.  BIKIĆ  Tea                                  DUS

                                                                               7.  HRIBAR  Anamarija                   SVN

                                                                               8.  HRON  Matea                             MRT

               

                Pričuve:

                                                                               1.  ŠVAJGER  Tina                            ČRN

                                                                               2.  PAVLIN  Ida                                SAM

                                                                               3.  ŠANTEK  Leona                          LjUB

                                                                               4.  KLjAJIĆ  Maja                             RUG

 

KADETI  (nedjelja  12,00  sati) 

                Prema plasmanu na rang – listi:

                                                                               1.  KRIŽAN  Dominik                       RUG

                                                                               2.  MURAT  Matej                            DUS

                                                                               3.  ŠURINA  Domagoj                      VGS

                                                                               4.  PAVIĆ  Ivan                                 VGS

                                                                               5.  PETROVIĆ  Martin                     VGS

                                                                               6.  BRGLEZ  Stjepan                         FRI

                                                                               7.  KOS  Jurij                                     INK

                                                                               8.  MAJCUNIĆ  Ivan                         JAS

                Pričuve:

                                                                               1.  ŠKRTIĆ  Ivan                               DRE

                                                                              2.  PAPAK  Antonijo                         DUS

                                                                               3.  MIJAČ  Filip                                 STE

                                                                               4.  DOLIBAŠIĆ  Marko                    VGS

 

KADETKINJE  (nedjelja  09,00  sati)

                Prema plasmanu na rang – listi:

                                                                               1.  MANDIĆ  Lucija                         JAS

                                                                               2.  CRNILO  Mirela                          JAS

                                                                               3.  MURAT  Ana                              DUS

                                                                               4.  LJUBEJ  Lucija                           SVN

                                                                               5.  MAMIĆ  Lucija                          SVN

                                                                                6.  TOMINAC  Lucija                      DUS

                                                                                7.  STUNJA  Josipa                          JAS

                                                                                8.  HERGEŠIĆ  Ana                        VGS

                Pričuve:

                                                                                         1.  ŽITKOVIĆ  Katarina                  SVN      

                                                                                         2.  ŠANTEK  Leona                        LJUB                 

                                                                                         3.  HRON  Matea                             MRT                        

                                                                                         4.  BULIĆ  Petra                              DUS

                                                                              

                                                              

Redosljed pozivanja pričuva određen je redosljedom na pozivu.

 

4. NAČIN  IGRANJA: Igrat će se tako da igračice i igrači budu pravilno raspoređeni u dvije skupine od po 4 igračice odnosno igrača. Pobjednici grupa i drugoplasirani igrat će za poredak od 1. – 4. mjesta u završnoj grupi, s tim da se pobjeda iz prvog dijela računa u drugom dijelu. Treče i četvrtoplasirani će u novoj grupi razigravati za poredak od 5. do 8. mjesta. Bodovi iz prvog dijela također se prenose u drugi dio razigravanja za plasman.

Svi susreti igraju se na tri dobivena seta.

Turnir će se igrati prema odredbama Pravilnika o sustavu natjecanja i Pravilnika o organizaciji natjecanja HSTS – a.

Organizator će organizirati sudačku službu.

 

5. PLASMAN: u grupi određuje se brojem osvojenih bodova. Ako dva ili više igrača osvoje jednak broj bodova, plasman će se odrediti samo iz rezultata međusobnih susreta igrača sa jednakim brojem bodova.

 

6. PRIJAVE: moraju stići najkasnije do petka 03.06.2011. do 24,00 sata. Nakon navedenog roka prijave se neće više prihvaćati. Prijava se vrši  mobitelom na broj: 091 337 08 65 (Bernard  Brglez).

 

7. PRIJAVNINA: iznosi 40,00 kuna po prijavljenoj igračici odnosno igraču, a uplaćuje se organizatoru prije početka natjecanja.

 

8. NAGRADE: organizator će športskim nagradama nagraditi četiri najbolje plasirane igračice – igrača po kategoriji.

 

9. DELEGAT STSZŽ – e: članovi Strčne komisije STSZŽ-e koji jedini imaju pravo tumačenja ovih propozicija.

 

 

 

 

 

                               NATJECATELJSKA  KOMISIJA  STSZŽ - e

Additional information